W środę, 22 czerwca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku podsumowano konkurs na "Najaktywniejszego Czytelnika”. Najlepsi z rąk wiceprezydent miasta Małgorzaty Kańskiej-Kipigroch dostali dyplomy i nagrody.
Konkurs trwał od 2 stycznia do końca maja w oddziale dla dzieci i w czterech filiach bibliotecznych wzięło w nim udział 157czytelników, którzy łącznie przeczytali 4336 książek. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe:
I kategoria od lat 7 do 9 – 52 uczestników
II kategoria od lat 10 do 12 – 60 uczestników
III kategoria od lat 13 do 16 – 45 uczestników
Laureaci kategorii od 7 do 9 lat:
I miejsce Wiktor Majdzik – oddział dla dzieci
I miejsce Dominika Dziwińśka – filia nr 1
I miejsce Zuzanna Kubiczek – filia nr 1
I miejsce Paweł Urban-Taraszkiewicz – filia nr 2
I miejsce Antoni Zygma- filia nr 3
I miejsce Maria Kowalczyk, filia nr 4
II miejsce Wiktor Gonera – oddział dla dzieci
II miejsce Dawid Kancerek, filia nr 1
II miejsce Piotr Wojtasiński, filia nr 3
II miejsce Maja Bartoń – filia nr 4
III miejsce Krzysztof Wtorkowski - oddział dla dzieci
III miejsce Kacper Szcześniak - filia nr 2
III miejsce Dominika Bareła -filia nr 3
IV miejsce Szymon Wtorkowski- oddział dla dzieci
V miejsce – Julia Depta - oddział dla dzieci
VI Maciej Buliński - oddział dla dzieci
Wyróżnienia:
Filip Makowski - oddział dla dzieci
Zuzanna Witkowska - oddział dla dzieci
Filip Winkler - oddział dla dzieci
Anna Starczyk - oddział dla dzieci
Sandra Dyl - filia nr 1
Aleksandra Grzybowska - filia nr 2
Aleksandra Wojtasińska - filia nr 3
Antoni Bałdys - filia nr 4
Milena Kawecka - filia nr 4
Weronika Poteralska - filia nr 4
W tej kategorii laureaci przeczytali 1281 książek
Laureaci kategorii od 10 do 12 lat:
I miejsce Natalia Gonera– oddział dla dzieci
I miejsce Laura Majchrowska – filia nr 1
I miejsce Oliwia Gała – filia nr 2
I miejsce Wojciech Woźniak – filia nr 3
I miejsce Julia Trojanowska- filia nr 4
II miejsce Natalia Rak – oddział dla dzieci
II miejsce Jakub Dziwiński, filia nr 1
II miejsce Julia Dziuba, filia nr 2
II miejsce Filip Drogosz – filia nr 3
II miejsce Szymon Ryszka – filia nr 4
III miejsce Milena Tomalka - oddział dla dzieci
III miejsce Roksana Kancerek -filia nr 1
III miejsce Wiktoria Awena -filia nr 2
III miejsce Oliwier Szczerbiński -filia nr 2
III miejsce Karolina Stępień -filia nr 3
III miejsce Michał Nitecki- -filia nr 4
IV miejsce Weronika Wtorkowska - oddział dla dzieci
V miejsce –Paweł Olczyk, oddział dla dzieci
Wyróżnienia:
Karolina Troszczyńska - oddział dla dzieci
Barbara Plucińska - oddział dla dzieci
Natalia Starczyk - oddział dla dzieci
Julia Knaś - filia nr 1
Wiktoria Grzejszczak - filia nr 1
Magdalena Szcześniak - filia nr 2
Wiktoria Szcześniak - filia nr 2
Julia Kisiołek - filia nr 4
Wiktor Nogaj - filia nr 4
W tej kategorii wiekowej laureaci przeczytali 1339 książki
Laureaci w kategorii od 13 do 16 lat:
I miejsce Piotr Kempa– oddział dla dzieci
I miejsce Jakub Szczerbiński – filia nr 2
I miejsce Szymon Kaczmarczyk – filia nr 3
I miejsce Angelika Dziegieć– filia nr 4
II miejsce Natalia Knysz – oddział dla dzieci
II miejsce Julia Przybyła- filia nr 2
II miejsce Malwina Szcześniak - filia nr 2
II miejsce Piotr Kaczmarczyk - filia nr 3
III miejsce Katarzyna Kuder - oddział dla dzieci
III miejsce Aleksandra Stępień - filia nr 3
IV miejsce Sandra Rak - oddział dla dzieci
V miejsce Kamila Ostrowska - oddział dla dzieci
VI miejsce Milena Dąbrowska - oddział dla dzieci
Wyróżnienia :
Mateusz Patalan - oddział dla dzieci
Agata Klimczyk - oddział dla dzieci
Zuzanna Konopka - filia nr 1
Julian Konopka - filia nr 1
Marta Konopka - filia nr 1
Julian Wróblewski - filia nr 1
Marta Konopka - filia nr 1
Mikołaj Nitecki - filia nr 4
Klaudia Kawecka - filia nr 4
W tej kategorii laureaci przeczytali 816 książek
Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?