Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Konwencja wyborcza PiS w Radomsku. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów. ZDJĘCIA, FILM

Małgorzata Kulka
Małgorzata Kulka
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
W niedzielę (3 marca) podczas spotkania w Miejskim Domu Kultury w Radomsku Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło swoich kandydatów w wyborach samorządowych 2024.

Wybory 2024. Konwencja wyborcza PiS w Radomsku

Powiatowa Konwencja Samorządowa Prawa i Sprawiedliwości odbyła się w niedzielę (3 marca) w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Podczas spotkania, które poprowadziła Katarzyna Bracka, przedstawiono kandydatów do wyborów samorządowych 2024 w terenu całego powiatu radomszczańskiego. A Prawo i Sprawiedliwość wystawia około setki kandydatów do wszystkich szczebli władzy samorządowej, a więc są to kandydaci na radnych gminnych, miejskich, powiatowych oraz wojewódzkich, są również pretendenci do funkcji włodarzy gmin.

Nasza drużyna proponuje dalszy rozwój dla miasta, dalszą współpracę z samorządowcami, podążanie za realizacja potrzeb mieszkańców, ale też kontunuowanie dobrej współpracy, która sprawiła że w ciągu dwóch i pół roku do miasta trafiło 250 mln zł środków zewnętrznych - dodaje Bartłomiej Biskup, radny Radomska i ponownie kandydat do Rady Miasta.

Podczas konwencji PiS poseł Anna Milczanowska mówiła, że członkowie partii chcą kontynuować prowadzone dotychczas działania w samorządach, dalej chcą wspierać polską wieś i małe miejscowości. W podobnym tonie wypowiadali się sami kandydaci w wyborach.

Będziemy kontynuować politykę rozpoczętą w sejmiku i wspierać wszystkie gminy. Mam nadzieję, że tak jak do tej pory będziemy docierać do wszystkich powiatów, nie tylko tych, które są wokół Łodzi, ale też takich jak chociażby radomszczański, które są na obrzeżach - mówi Aneta Niedźwiecka, wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Łódzkiego, a jednocześnie kandydatka do Sejmiku. - Będziemy remontować drogi, zamierzamy przeznaczać pieniądze dla sołectw, by mogły same decydować co zrobić na swoim terenie, czy dla straży pożarnych oraz na drogi dojazdowe do pól.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na radomsko.naszemiasto.pl Nasze Miasto