Koszykarze na minusie

Juniorzy Junaka Radomsko (białe stroje) przegrali z ŁKS 38:78
Juniorzy Junaka Radomsko (białe stroje) przegrali z ŁKS 38:78 Jacek Drożdż
Porażkami zakończyły się w tej kolejce mecze koszykarzy Junaka Radomsko.

Juniorzy przegrali z ŁKS 38:78, choć w drugiej kwarcie udało im się zniwelować przewagę rywali. Trzecią kwartę wysoko jednak przegrali. Zawodnicy Tomasza Łapińskiego zajmują teraz w tabeli piąte miejsce.

Porażki doznali również kadeci, którzy ulegli ŁKS II 58:80. W niedzielę zespół z Radomska jedzie do Tomaszowa na mecz z drużyną Wikinga. W tabeli radomszczanie zajmują czwarte miejsce.

Także najmłodsi koszykarze nie mogą odnieść pierwszego zwycięstwa w lidze. Tym razem młodzicy młodsi zostali pokonani przez AZS Kutno 64:42.