Koszykarze pod kreską - kadeci Junaka Radomsko nie wygrali swoich meczów

Jacek Drożdż
Juniorzy Junaka (białe stroje) przegrali ze Startem Łódź 35:74
Juniorzy Junaka (białe stroje) przegrali ze Startem Łódź 35:74 Jacek Drożdż
Koszykarscy kibice nie mają powodów do radości. Ani juniorzy, ani kadeci Junaka Radomsko nie wygrali swoich meczów.

Juniorzy przegrali z najlepszym zespołem swojej grupy, Startem Łódź 35:74. Łodzianie od pierwszych minut meczu mieli przewagę, którą systematycznie powiększali.

Kadeci Junaka grali na wyjeździe z ŁKS II, ulegli rywalom 48:132. Kadeci zakończyli rozgrywki w fazie zasadniczej. Drużyna Junaka będzie grała teraz w grupie rywalizującej o miejsca 7-13. Pierwszy mecz zaplanowano na 28 lub 29 stycznia.

Młodzicy młodsi mieli ostatnio przerwę. W tym tygodniu zagrają na wyjeździe z Trójką Sieradz.