Legia II Warszawa - RKS Radomsko 3:1. RKS Radomsko bez szans w meczu z rezerwami Legii

pj
Archiwum RKS Radomsko
Słaby mecz w Ząbkach rozegrał w niedzielę (24 listopada) RKS Radomsko. Wyraźnie lepsze w ostatnim tegorocznym meczu były rezerwy Legii Warszawa, które zasłużenie wygrały 3:1.

Młody zespół wicemistrza Polski od początku przeważał. RKS nie był w stanie poważnie zagrozić bramce Cezarego Miszty. Za to pod bramką Damiana Podleśnego co rusz było gorąco. Po strzale Łukasza Łakomego od straty bramki RKS uratował słupek. W 30. minucie legioniści objęli jednak prowadzenie. Po zagraniu Chrisa Philipsa, Piotr Cichocki przelobował Podleśnego i zrobiło się 1:0.

Tuż po wznowieniu gry Łakomy dograł do Rosołka, który z najbliższej odległości pokonał Podleśnego. W 64. minucie było już 3:0 po tym jak sytuację sam na sam z Podleśnym wykorzystał Kacper Kostorz.

RKS zdołał odpowiedzieć dopiero sześć minut przed końcem meczu. Strzałem z dalszej odległości bramkarza Legii II pokonał Damian Siewiera. W samej końcówce legioniści mogli zdobyć jeszcze czwartego gola, ale po strzale Kacpra Wełniaka gracze RKS zdołali wybić piłkę z linii bramkowej.

Legia II Warszawa - RKS Radomsko 3:1 (1:0)
Bramki: Piotr Cichocki 30, Maciej Rosołek 48, Kacper Kostorz 64 - Damian Siewiera 84