Mechanik lepszy od Partyzanta Radoszyce

Przemysław Jafra
W rozegranym dziś meczu kontrolnym piłkarze Mechanika Radomsko pokonali Partyzanta Radoszyce 4:1(1:0).

Do przerwy mimo kilku okazji padł tylko jeden gol. Prowadzenie dla radomszczan zdobył Marek Michalski. Na początku drugiej połowy Mechanik szybko dołożył trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się jeden z zawodników testowanych, powracający ze Szwecji Przemysław Szewczyk oraz Marcin Antczak. Partyzant honorowego gola zdobył z rzutu karnego.

W ekipie radomszczan zagrało dwóch testowanych zawodników. Oprócz nich zagrał m.in. Brazylijczyk Rodrigo Pereira da Silva oraz wychowankowie klubu Michał Dryja i Mateusz Antczak.

W najbliższą środę o 18.00 na boisku przy Brzeźnickiej Mechanik zagra sparing z GLKS Strzelce Wielkie.