Mechanik Radomsko - GKS Bełchatów (MESA) 0:1. Mechanik odpada z Pucharu Polski

pj
W dramatycznych okolicznościach z rozgrywek Pucharu Polski odpadł Mechanik Radomsko.

Podopieczni trenera Rafała Ozgi przegrali 0:1 z GKS Bełchatów (MESA) tracąc gola w doliczonym czasie gry. W pierwszej połowie kibice nie doczekali się goli. Optyczną przewagę posiadali goście, ale nie wiele z tego wynikało. Pod koniec pierwszej połowy dali o sobie znać pseudokibice GKS Bełchatów, którzy wrzucili na boisko race.

Po zmianie stron mecz się nieco ożywił. W 52. minucie radomszczanie byli bliscy strzelenia gola. Mocny strzał Marcina Antczaka z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. Dziewięć minut później bliski uszczęśliwienia radomszczańskich kibiców był Łukasz Gloc. Jego strzał głową z trudem obronił bramkarz GKS Maciej Krakowiak. W rewanżu po szybkiej kontrze i strzale Krystiana Stolarczyka od utraty gola radomszczan uratował słupek. Potem znów dali o sobie znać pseudokibice z Bełchatowa. Sędzia dwukrotnie z powodu wrzucanych rac musiał przerywać mecz.

Kiedy kibice szykowali się na dogrywkę w siódmej minucie doliczonego czasu gry zwycięskiego gola dla bełchatowian strzelił Piotr Piekarski. Emocje wśród kibiców nie opadły również po meczu. W kierunku schodzących piłkarzy GKS z sektora fanów z Radomska poleciała petarda. Na szczęście nikt nie został trafiony.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?