Mechanik Radomsko - Górnik Łęczyca 4:1

Przemysław Jafra
Piłkarze Mechanika Radomsko zainaugurowali rundę wiosenną, pokonując 4:1 Górnika Łęczyca.

Po długich oczekiwaniach piłkarze Mechanika Radomsko zainaugurowali rundę wiosenną. Radomszczanie przed własną publicznością pokonali 4:1 Górnika Łęczyca.

Pierwszego gola mógł strzelił w 14. minucie Tomasz Walioszczyk. Napastnik Mechanika trafił jednak w słupek. W 27. minucie wynik meczu po dograniu Przemysława Olejnika otworzył Przemysław Kornacki. Pięć minut później na 2:0 podwyższył P. Olejnik. Chwila dekoncentracji kosztowała radomszczan utratę gola, którego strzelił dla gości Łukasz Laskowski.

Na początku drugiej połowy radomszczanie strzelili dwa gole. W 53. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową strzelił Mariusz Kolba. Cztery minuty później na listę strzelców wpisał się Dariusz Frączyk, który wykorzystał prezent bramkarza gości. W końcówce piątego gola mógł strzelić Przemysław Szewczyk, ale trafił w poprzeczkę.

Więcej o meczu w jutrzejszym dodatku sportowym do Dziennika Łódzkiego.

Mechanik Radomsko - Górnik Łęczyca 4:1 (2:1)
Bramki: Przemysław Kornacki, Przemysław Olejnik, Mariusz Kolba, Dariusz Frączyk - Łukasz Laskowski.