Mechanik Radomsko - KS Paradyż 3:1. Kapitalny gol Marcina Antczaka

Przemysław Jafra
Kibice w Radomsku maja powody do zadowolenia. W meczu na szczycie IV ligi Mechanik Radomsko pokonał na wyjeździe lidera KS Paradyż 3:1 (1:1).

Początek meczu zaczął się dla Mechanika pechowo. W 5. minucie samobójcze trafienie zaliczył Kamil Nowak. Radomszczanie wyrównał w 33. minucie. Po rozegraniu rzutu wolnego do remisu doprowadził Tomasz Walioszczyk. Po zmianie stron lepiej prezentowali się radomszczanie.

W 60. minucie kapitalnym uderzeniem drugiego gola dla Mechanika strzelił Kapitan drużyny Marcin Antczak.

Ostatni kwadrans to dominacja gospodarzy. Podopieczni trenera Rafał Ozgi nastawili się na kontry. Po jednej z nich Przemysław Kornacki dograł piłkę do Jakuba Tazbira, który ustalił wynik meczu.

Więcej o meczu na szczycie IV ligi w poniedziałkowym dodatku sportowym do Dziennika Łódzkiego oraz wtorkowym Co Nowego.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia