Mechanik Radomsko, LUKS Gomunice i Świt Kamieńsk wygrywają w lidze okręgowej

Przemysław Jafra
Świt Kamieńsk pokonał na wyjeździe Omegę II Kleszczów (żółte stroje)
Świt Kamieńsk pokonał na wyjeździe Omegę II Kleszczów (żółte stroje) Przemysław Jafra
Wszystkie nasze zespoły wygrały swoje mecze w drugiej kolejce ligi okręgowej.

Mechanik Radomsko wygrał na wyjeździe z Grabką Grabica 2:0. Na początku drugiej połowy radomszczanie szybko rozstrzygnęli losy spotkania. Lewą stroną boiska popędził Adam Olejnik. Pozostawiony bez opieki Marek Michalski nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce. Chwilę później, po rzucie rożnym Dariusz Frączyk strzelił dla radomszczan drugiego gola.

Zwycięstwo zanotował LUKS Gomunice, który wygrał na wyjeździe z Polonią Piotrków 1:0. Zwycięskiego gola dla gomuniczan na początku meczu strzelił Jacek Bernat.
Wyjazdowe zwycięstwo zanotowała drużyna Świtu Ka-mieńsk, która pokonała Omegę II Kleszczów. Pierwszego gola Świt zdobył po błędzie bramkarza. Damian Tkacz zgrał piłkę do Konrada Szmita a ten głową umieścił ją w siatce. W 56. minucie było już 2:0 dla kamieńszczan. Gola strzelił Tkacz. Omega II odpowiedziała tylko honorowym golem.