Mechanik Radomsko pokonuje Pilicę Koniecpol

Przemysław Jafra
Beniaminek IV ligi Mechanik Radomsko świetnie spisuje się w meczach kontrolnych. 28 lipca zespół trenera Rafała Ozgi pokonali Pilicę Koniecpol 3:2.

Pierwszą bramkę dla Mechanika zdobył w 23. minucie Jakub Tazbir. Goście wyrównali po nieporozumieniu w szykach obronnych Mechanika. W 38. minucie kapitalnym strzałem popisał się Marcin Antczak, którzy przerzucił piłkę nad bramkarzem gości.

Po zmainie stron bliski podwyższenia wyniku był Jakub Buliński, który strzelił obok słupka. W 61. minucie zespołową akcje radomszczan skutecznym strzałem wykończył Marek Michalski. W końcówce meczu kolejny błąd w obronie radomszczan skończył się utrata drugiej bramki.

W zespole radomszczan z dobrej strony pokazali się Kamil Nowak i i strzelec pierwszej bramki. Obaj ostatnio grali w juniorach GKS Bełchatów i być może wzmocnią zespół Mechanika.