Mechanik Radomsko w IV lidze. Mechanik Radomsko - Zjednoczeni Bełchatów 1:0 [ZDJĘCIA]

pj
To już przesądzone. Mechanik Radomsko awansuje do IV ligi. W sobotnim meczu Mechanik Radomsko pokonał Zjednoczonych Bełchatów 1:0. Zwycięską bramkę w 72 minucie meczu zdobył Tomasz Walioszczyk.

Spotkanie od początku toczyło się po myśli radomszczan. W 10. minucie po strzale Marcina Antczaka piłka trafiła w poprzeczkę. Pod bramką Mechanika groźnie było w 18. minucie, ale Sylwester Jarzębowski zmarnował dobrą okazję. W 21. minucie znów dał o sobie znać Antczak. Piłke po jego uderzeniu z rzutu wolnego z trudem nad poprzeczkę przeniósł bramkarz Zjednoczonych Łukasz Szewczyk.

Jedyny gol w tym meczu padł w 72. minucie. Radomszczańską publiczność uradował Tomasz Walioszczyk. - Piłka dobrze skozłowała. Widziałem, że bramkarz jest wysunięty. Uderzyłem i udało się - tak zdobytego przez siebie gola opisywał najskuteczniejszy strzelec Mechanika.

Gol Tomasza Walioszczyka był ozdobą tego spotkania. Po końocwym gwizdku w obozie Mechanika zapanowała wielka radość. Po sześciu latach IV liga wraca do Radomska.

Więcej o meczu w poniedziałkowym dodatku sportowym Dziennika Łódzkiego oraz piątkowym Co Nowego.