Mechanik Radomsko wygrywa w Pabianicach. Gol w doliczonym czasie gry

Przemysław Jafra
Trzy punkty z Pabianic przywieźli piłkarze Mechanika Radomsko. Podopieczni trenera Rafała Ozgi wygrali 2:1. Decydujący o wygranej radomszczan gol padł w doliczonym czasie gry.

W pierwszej części gry radomszczanie mieli kilka okazji do zdobycia gola. Bramkowych okazji nie wykorzystali Adam Olejnik. Marek Michalski i Jakub Tazbir. W 39. minucie prowadzenie dla Włókniarza uzyskał Grzegorz Gorący.

Po zmianie stron Mechanik przeważał. Na wyrównująca bramkę trzeba było czekać do 81. minuty. Bezpośrednio z rzutu wolnego wyrównał kapitan Mechanika Marcin Antczak. Minutę przed końcem meczu drugiego gola strzelił Przemysław Olejnik, ale sędziowie go nie uznali dopatrując się spalonego. Już w doliczonym czasie gry znakomitą sytuację na zwycięską bramkę dla radomszczan zamienił Przemysław Kornacki.