Mechanik Radomsko - Zjednoczeni Bełchatów 1:1. Mechanik odrabia straty

pj
Przemysław Jafra
Mechanik Radomsko zremisował ze Zjednoczonymi Bełchatów 1:1. Mimo remisu radomszczanie odrobili część strat do prowadzącego w tabeli LUKS Gomunice. Lider bowiem przegrał niespodziewanie w Gorzkowicach.

Spotkanie w Emilinie, gdzie swoje mecze rozgrywają Zjednoczeni Bełchatów, nie zawiodło oczekiwań kibiców. W 9. minucie bramkę dla Zjednoczonych strzelił Sylwester Jarzębowski. Radomszczanie szybko odpowiedzieli wyrównującym golem, którego w 11. minucie strzelił Tomasz Walioszczyk. Do końca meczu mimo szans z obu stron i gry Mechanika w przewadze jednego zawodnika wynik meczu nie uległ zmianie. Po meczu radomszczanie żałowali, ze nie udało się wygrać, gdyż strata do prowadzącego w tabeli LUKS Gomunice wynosiłaby tylko jeden punkt.

Lider bowiem przegrał w Gorzkowicach 1:2. Mecz dobrze ułożył się dla gomuniczan. W 25. minucie bramkę dla LUKS strzelił Rafał Bałecki. Tuż przed przerwą wyrównał Przemysław Korytkowski. Po zmianie stron zwycięskiego gola dla GUKS strzelił Konrad Cichosz. Porażka w Gorzkowicach była pierwszą jaką poniósł w tym sezonie LUKS.

Z zespołów z powiatu radomszczańskiego wygrał tylko Świt Kamieńsk. Podopieczni trenera Artura Lamcha pokonali 1:0 KS Poświętne. Jedyna bramkę po podaniu Jarosława Bakowicza uderzeniem głową zdobył Przemysław Olejnik.