Mechanik Radomsko zrobił kolejny krok do awansu

Przemysław Jafra
Coraz bliżej wywalczenia awansu do IV ligi są piłkarze Mechanika Radomsko. Do awansu potrzebują jeszcze tylko pięciu punktów.

W 25. kolejce piotrkowskiej klasy okręgowej Mechanik Radomsko bez większych kłopotów poradził sobie ze Skalnikiem Sulejów. Do przerwy radomszczanie prowadzili 1:0 po trafieniu Przemysława Olejnika, który przelobował bramkarza Sulejowa.

Na początku drugiej połowy Mechanik strzelił kolejne dwa gole. Ich autorami byli Adam Olejnik i ponownie P. Olejnik. na tym jednak nie koniec. W końcówce meczu zwycięstwo radomszczan przypieczętował Marcin Antczak, którego gol mogłyby być ozdobą każdego meczu.

Po serii słabych spotkań przebudził się Świt Kamieńsk. Zespół trenera Artura Lamcha pokonał LUKS Gomunice 3:0. Bramki dla kamieńszczan strzelili: Krzysztof Koper, Jarosław Bąkowicz i Patryk Dworzyński.

Dziś w IV lidze(grupa łódzka) Pilica Przedbórz na boisku w Chrzanowicach podejmie Concordię Piotrków Trybunalski.

Więcej o występach naszych zespołów w piątkowym wydaniu Co Nowego.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0