Mecz METPRIM Volley Radomsko z Tubądzinem Sieradz w III lidze. Tak bawili się kibice! [ZDJĘCIA]

III liga piłki siatkowej. Mecz METPRIM Volley Radomsko z Sieradzem

W sobotę, 29 stycznia, siatkarze METPRIM Volley Radomsko zmierzyli się w Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku z liderem III ligi Tubądzinem MOSiR Volley Sieradz. Siatkarze z Radomska przegrali 0:3 w setach do 14, 17 i 24.

W pierwszym secie liderzy tabeli III ligi postawili twarde warunki siatkarzom METPRIM Volley Radomsko. Najbardziej wyrównana była natomiast trzecia partia. Gdy na tablicy pojawił się wynik 22:22, wydawało się, że Volley wykradnie sieradzanom jednego seta. Ostatecznie to jednak ekipa Tubądzina MOSiR Volley cieszyła się z wygranego seta i meczu.

Mimo przegranej, kibice METPRIM Volley Radomsko nie zawiedli, oklaskując po zakończeniu spotkania swoich zawodników.

Kolejny mecz Volley Radomsko rozegra 12 lutego. Na wyjeździe zmierzy się z Madej-Bud Kasztelanem Rozprza.

Mecz METPRIM Volley Radomsko z Tubądzinem Sieradz w III lidz...