Mecz RKS Radomsko - KS Wasilków. Kibice z Radomska wrócili na trybuny [ZDJĘCIA]

mk, pj
Mecz RKS Radomsko - KS Wasilków. Kibice z Radomska wrócili na trybuny
Mecz RKS Radomsko - KS Wasilków. Kibice z Radomska wrócili na trybuny fot. M. Kulka
Po długiej przerwie spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami radomszczańscy kibice wrócili na trybuny. W sobotę (22 maja) na stadionie przy ul. Brzeźnickiej odbył się mecz RKS Radomsko - KS Wasilków.

Po długiej przerwie spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami radomszczańscy kibice wrócili na trybuny. Fanów piłki nożnej nie zniechęciła nawet kapryśna aura. W sobotę (22 maja) na stadionie przy ul. Brzeźnickiej odbył się mecz RKS Radomsko - KS Wasilków.

Ważne zwycięstwo z kontekście walki o utrzymanie w III lidze odniósł RKS Radomsko. Zespół trenera Roberta Szwarca pokonał ostatni w tabeli KS Wasilków 5:0.

Już do przerwy RKS wypracował sobie trzybramkową zaliczkę. Worek z bramkami rozwiązał się w pierwszych minutach po samobójczym trafieniu jednego z graczy gości. Kolejne bramki zdobyli Jakub Pawłowski i Krystian Kolasa.

Po przerwie RKS dorzucił jeszcze dwa gole. Na listę strzelców wpisali się Robert Ziółkowski i Mateusz Szela.