Mecz RKS Radomsko - Pogoń Zduńska Wola z urodzinowym bukietem dla prezydenta Radomska [ZDJĘCIA]

nm
W sobotnim meczu (27 października) RKS Radomsko na własnym stadionie wygrał z Pogonią Zduńska Wola 3:0 (1:0).

W sobotnim meczu RKS Radomsko na własnym stadionie wygrał z Pogonią Zduńska Wola 3:0 (1:0). Pierwszego gola w 28 minucie strzelił Pogoni Paweł Baraniak, natomiast drugą bramkę zdobył tuż po rozpoczęciu drugiej połowy meczu. Trzeciego gola w 74 minucie wbił rywalom Adrian Klepczyński.

Prezes RKS Radosław Pawelec przygotował miłą niespodziankę dla prezydenta Radomska, który kibicowal piłkarzom. Z okazji 50. urodzin Jarosława Ferenca otrzymał od klubu bukiet kwiatów oraz serdeczne życzenia.

RKS Radomsko grał w składzie: W. Baranowski - A. Klepczyński, P. Baraniak, M. Lewacki, K. Michalak, A. Pluta, K. Sadziński, A. Saktura, O. Tall, K. Wojtczak, A. Jura.
Pogoń Zduńska Wola grała w składzie: S. Ostrowski - G. Kaleta, R. Mordon, P. Nowakowski, R. Porada, A. Budka, M. Idzikowski, K. Kowalski, K. Leszczyński, R. Pęciak, A. Wolny
Sędziował: M. Mularczyk

Informacja: UM Radomska