Mecz RKS Radomsko - Pogoń Zduńska Wola. Zobacz fotorelację z boiska i trybun. ZDJĘCIA

Małgorzata Kulka
Mecz RKS Radomsko - Pogoń Zduńska Wola
Mecz RKS Radomsko - Pogoń Zduńska Wola M. Kulka
W sobotę, 19 marca, w kolejnym meczu rundy wiosennej RKS Radomsko zmierzył się z Pogonią Zduńska Wola.

W kolejnym meczu rundy wiosennej IV ligi piłki nożnej, w sobotę 19 marca, RKS Radomsko zmierzył się z Pogonią Zduńska Wola. Spotkanie rozegrano na boisku przy ul. Brzeźnickiej w Radomsku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:2 dla radomszczan, gole strzelali Bartosz Machaj (dwa gole), Sebastian Miśkowiec i Adam Zawierucha.

Ostatecznie RKS wygrał z Pogonią 7:1. W drugiej połowie bramki dla RKS strzelali: Adam Zawierucha, Szymon Kożecki i Sebastian Miśkowiec, z kolei gola dla Zduńskiej Woli strzelił Patryk Sławiński.

Zobacz fotorelację z boiska i trybun

Przypomnijmy, tydzień temu na inaugurację rundy wiosennej RKS Radomsko wygrał z Orkanem Buczek 4:0.