Mecz RKS Radomsko z Borutą Zgierz. Gole Sebastiana Miśkowca i Kamila Odolaka. ZDJĘCIA

Jacek Drożdż
RKS Radomsko podejmował Borutę Zgierz. Zwycięstwo dla RKS zapewnili Sebastian Miśkowiec i Kamil Odolak

W sobotę, 21 maja, RKS Radomsko podejmował na boisku przy Brzeźnickiej w Radomsku Borutę Zgierz w kolejnym meczu IV ligi. Podopieczni Pawła Ściebury wygrali 4:0.

Pierwszy na listę strzelców wpisał się Sebastian Miśkowiec, dzięki któremu RKS prowadził w 29 minucie 1:0. Kolejne bramki padły w drugiej połowie. W 56 i 65 minucie gole strzelił Kamil Odolak, a w 89 minucie z rzutu karnego swoją drugą bramkę w meczu zdobył Sebastian Miśkowiec.

W następnej kolejce IV ligi, 28 maja, RKS Radomsko jedzie do Wieruszowa na mecz z Prosną.