Medale strzelców „10-ki” Radomsko. Wysoka forma naszych zawodników

Arch. FB "10-ka" Radomsko
Kolejnymi medalami mogą pochwalić się strzelcy „10-ki” Radomsko

Strzelcy „10-ki” Radomsko mieli pracowity weekend. W Białymstoku młodzicy „10-ki” wystartowali w sobotę, 24 września, w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Klub z Radomska reprezentowało czworo zawodników – pistoleciarzy, trzy młodziczki: Joanna Kucharska, Joanna Tutaj i Zofia Wilczek oraz młodzik Krzysztof Skowronek.

Zofia Wilczek wystrzelała złoty medal w konkurencji pistolet sportowy, a Joanna Tutaj medal srebrny w konkurencji pistolet pneumatyczny.

Joanna Kucharska w pistolecie sportowym uplasowała się na piątym miejscu, a w pneumatycznym na miejscu dziewiątym.

Zofia Wilczek w „pneumatyku” była piąta, a Joanna Tutaj w pistolecie sportowym szósta.

Krzysztof Skowronek w pistolecie pneumatycznym zajął czwarte miejsce, a w pistolecie sportowym miejsce ósme.

Strzelcy „10-ki” Radomsko rywalizowali z najlepszymi zawodnikami z województwa mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i łódzkiego.

Medale strzelców "10-ki" Radomsko

Dzień później na strzelnicy w Nieczajnie k. Poznania odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w strzelbie IPSC. Tomasz Niezabitowski z „10-ki” Radomsko zajął pierwsze miejsce w kategorii Standard Manual Senior.

Zawody te były jednocześnie IV rundą Pucharu Polski w strzelbie IPSC w kategorii Standard Manual Senior. W nich Tomasz Niezabitowski również zajął pierwsze miejsce.