Medale sztangistek LKS Dobryszyce w Mistrzostwach Polski juniorów do lat 20! [ZDJĘCIA]

Monika Szymanek z LKS Dobryszyce z trenerem Sebastianem Ołubkiem
Monika Szymanek z LKS Dobryszyce z trenerem Sebastianem Ołubkiem Arch. prywatne
W Mistrzostwach Polski juniorów do lat 20 medale zdobyły sztangistki LKS Dobryszyce!

Sztangiści i sztangistki UMLKS Radomsko i LKS Dobryszyce walczą w Biłgoraju w Mistrzostwach Polski juniorów do lat 20 (od czwartku, 8 kwietnia, do niedzieli).

Mamy już pierwsze medale sztangistek LKS Dobryszyce w kolorach srebrnym i złotym. Milena Pawlos zdobyła srebrny medal i tytuł wicemistrzowski w kategorii wagowej 55 kg, natomiast mistrzynią Polski została Monika Szymanek w kategorii 59 kg. Monika pobiła rekord Polski (wynik 193 kg w dwuboju: 83 kg w rwaniu - rekord Polski + 110 kg w podrzucie). Kinga Burza zajęła 10 miejsce.

Dodajmy, że Monika Szymanek wygrała klasyfikację OPEN Mistrzostw Polski juniorów do lat 20 w Biłgoraju.

Dzisiaj, w sobotę, 9 kwietnia, kolejny dzień zawodów. Startują sztangiści.