Medale tenisistek UMLKS Radomsko w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego! ZDJĘCIA

Jacek Drożdż
Medale tenisistek UMLKS Radomsko w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego! Radomszczanki z prawej Arch. FB/UMLKS Radomsko
Z medalami Mistrzostw Województwa Łódzkiego wróciły tenisistki UMLKS Radomsko!

W Moszczenicy rozgrywano w sobotę, 15 kwietnia, Mistrzostwa Województwa Łódzkiego młodzików i kadetów w tenisie stołowym. Dwa brązowe medale trafiły do tenisistek UMLKS Radomsko!

Jeden medal kategorii drużynowej kadetek wywalczyły Dagmara Pioruńska i Alicja Kacprowicz. Te same zawodniczki zdobyły brązowe medale w grze deblowej. W singlu uplasowały się natomiast na miejscach 7-8.

Pozostałe wyniki tenisistów UMLKS Radomsko:

• singiel kadetów: miejsce 9-12 Hubert Flasza, 13-16 Jan Rembiasz,
  • singiel młodzików: Kamil Drożdż miejsce 36-40.

Debel młodych tenisistów UMLKS Radomsko Flasza/Rembiasz zajął miejsce 9-12, debel młodzików Drożdż/Kasprzak (Stomil Bełchatów) również uplasował się na miejscu 9-12. W grze mieszanej miksty Pioruńska/Beniak (Elta Łódź) oraz Kacprowicz/Flasza znalazły się na miejscach 5-8.

W najbliższy weekend rozegrane zostaną ostatnie mecze ligowe z udziałem naszych tenisistów: w III lidze UMLKS Radomsko zagra w niedzielę, 23 kwietnia, o godz. 10 w Radomsku z ULKS II Moszczenica, a TKS Kamieńsk o godz. 16 podejmie LKS Stomil Bełchatów. W IV lidze w piątek dojdzie do meczu derbowego. O godz. 18 Sokół Radomsko zagra z UMLKS II Radomsko.

Za dwa tygodnie młodzi tenisiści UMLKS Radomsko wystąpią natomiast w Mistrzostwach Województwa żaków w Rawie Mazowieckiej.