Medale zapaśników ZKS Radomsko w Igrzyskach LZS. ZDJĘCIA

Medale i wysokie miejsca zapaśników ZKS Radomsko w Igrzyskach LZS

Kadeci Zapaśniczego Klubu Sportowego Radomsko w dniach 25-27 sierpnia wzięli udział w 25 Ogólnopolskich Igrzyskach LZS, które odbyły się w Kostrzynie nad Odrą.

Zapaśnicy ZKS w stylu klasycznym pretendowali do tytułu Mistrza Polski Krajowego Zrzeszenia LZS. W kategorii 60 kg Krzysztof Kubala wywalczył brązowy medal, podobnie w kategorii 65 kg Szymon Wilk również wywalczył brąz.

W kategorii 71 kg Bartosz Brzozowski zajął 5 miejsce, w kategorii 80 kg Filip Doroziński także był piąty.

ZKS Radomsko w klasyfikacji drużynowej zajął 5 miejsce, zaś całe województwo łódzkie w zapasach klasycznych, wolnych i kobiet zajęło 1 miejsce.