Medale ZKS Radomsko w XVII Ogólnopolskim Turnieju Młodzików w Warszawie [ZDJĘCIA]

Archiwum ZKS Radomsko
Zapaśnicy ZKS Radomsko zdobyli medale w XVII Ogólnopolskim Turnieju Młodzików im. Piotra i Wacława Rydzewskich w Warszawie

Zapaśnicy ZKS Radomsko zdobyli dwa srebrne medale w XVII Ogólnopolskim Turnieju Młodzików im. Piotra i Wacława Rydzewskich w Warszawie. Zawody odbyły się w piątek i sobotę (25 i 26 września).

Medale wywalczyli Franek Koćwin w kategorii 44 kg i Wojtek Woźniak w kategorii 100 kg. Franek uległ w finale zawodnikowi o rok starszemu, którego miał już „na plecach”, jednak nie udało się skończyć walki. Natomiast Wojtek, po dwóch zwycięskich bojach, uległ zwycięzcy kategorii.

Trenerem chłopców jest Sebastian Nowak.

Przy okazji turnieju młodzików, zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Weteranów, w których wystartował utytułowany radomszczanin Jacek Kuśmierek. Jacek nie dał szans rywalom i zajął pierwsze miejsce w kategorii 62 kg wygrywając m.in. z medalistą Mistrzostw Świata Weteranów Edwardem Masełko