Medalowy weekend karateków KSW Bushi Radomsko w Warszawie i Częstochowie. ZDJĘCIA

Karatecy KSW Bushi Radomsko z medalami z Warszawy i Częstochowy

Karatecy KSW Bushi Radomsko zaprezentowali się w sobotę, 15 października, w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Udział w niej wzięło ponad 500 zawodników z 25 klubów.

Na podium stanęli: Michał Dudek, Marta Łysik oraz Karol Gołczyk - zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Nikodem Pawlik po zaciętej walce finałowej uplasował się na drugim miejscu.

Po powrocie z Warszawy, w niedzielę 16 października, ekipa KSW Bushi w składzie Zuzanna Pluta, Marta Łysik, Nikodem Pawlik oraz Karol Gołczyk wybrała się do Częstochowy powalczyć o Pasy Mistrzowskie na Ogólnopolskim Turnieju Karate Uechi-Ryu.

Pierwsze miejsca oraz pasy zdobyli: Marta, Karol i Nikodem. Na drugim miejscu podium stanęła Zuzanna.