METPRIM Volley Radomsko grał z Volley Team Żychlin o awans do II ligi. Trybuny szalały! ZDJĘCIA, FILM

Przy szczelnie wypełnionej hai sportowej w radomsku METPRIM Volley Radomsko grał z Volley Team Żychlin o awans do II ligi Jacek Drożdż
W kolejnym meczu o awans do II ligi siatkówki METRPIM Volley Radomsko grał z Volley Team Żychlin

W Radomsku, w Miejskiej Hali Sportowej, trwa wojewódzki turniej o wejście do II ligi piłki siatkowej. W sobotę, 1 kwietnia, rozegrano kolejne mecze. METPRIM Volley Radomsko przegrał z Volley Team Żychlin 1:3 (12:25, 21:25, 25:18, 22:25).

W pierwszym secie Volley Radomsko zagrał słabo. Nie funkcjonowało przyjęcie zagrywek, atak, bloki… Na fali byli za to siatkarze Volley Team Żychlin i to oni spokojnie dograli do końca seta.

Druga partia była bardziej zacięta. Zawodnicy Pawła Kowalczyka zaczęli bronić, lepiej wyglądała również zagrywka. Jednak nie tyle dobrze, by myśleć o wygraniu seta. Wygrana dla Volley Radomsko przyszła dopiero w secie trzecim i dała nadzieje na walkę o zwycięstwo w całym spotkaniu.

Niestety, czwarty set wyrównany był tylko do połowy. Potem Volley Team Żychlin uzyskał dwupunktowe prowadzenie, którego nie oddał już do końca spotkania.

Warto podkreślić, że o fantastyczną oprawę zadbali kibice obu drużyn. Był doping, oklaski, bębny, trąbki i syrena strażacka…

Taka była atmosfera na trybunach!

od 16 lat

W niedzielę, 2 kwietnia, ostatni dzień turnieju. Volley Radomsko, jeśli chce walczyć o awans do II ligi musi pokonać Bzurę Ozorków. Mecz o godz. 13.30.

W Radomsku w turnieju grają cztery zespoły: METPRIM Volley Radomsko, Volley Team Żychlin, PGE Skra II Bełchatów oraz Bzura Ozorków. Do turnieju ogólnopolskiego o awans do II ligi przechodzą dwie drużyny.