METPRIM Volley Radomsko przegrał mecz z Volley Team Żychlin [ZDJĘCIA]

W ostatnim meczu I rundy III ligi METRPIM Volley Radomsko przegrał z Volley Team Żychlin

W sobotę, 4 grudnia, w III lidze piłki siatkowej METPRIM Volley Radomsko zmierzył się w ostatnim meczu I rundy z Volley Team Żychlin. Radomszczanie przegrali 0:3 (23:25,22:25, 12:25).

Dwa pierwsze sety były niezwykle wyrównane, gra toczyła się punkt za punkt. Niestety, w końcówkach lepiej prezentowali się siatkarze z Żychlina. W trzecim secie powietrze wyraźnie zeszło z zawodników METPRIM Volley Radomsko, a zawodnicy z Żychlina pokazali, dlaczego znajdują się w czołówce tabeli III ligi.

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się w III lidze piłki siatkowej runda rewanżowa. METPRIM Volley Radomsko w Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku zagra z PGE Skra II Bełchatów.

Dodajmy, że podczas meczu METRPIM Volley Radomsko i Volley Team Żychlin zbierano karmę dla kotów z Radomszczańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0