Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Mistrzowie Handlu 2024 w Radomsku. Oto najpopularniejsi sprzedawcy. ZDJĘCIA

Redakcja
Zakończyło się głosowanie w pierwszym (powiatowym) etapie plebiscytu Mistrzowie Handlu 2024. Oto najpopularniejsi sprzedawcy i floryści w Radomsku i powiecie radomszczańskim.

Przejdź do kolejnego zdjęcia >>>
Zakończyło się głosowanie w pierwszym (powiatowym) etapie plebiscytu Mistrzowie Handlu 2024. Oto najpopularniejsi sprzedawcy i floryści w Radomsku i powiecie radomszczańskim. Przejdź do kolejnego zdjęcia >>>
Zakończyło się głosowanie w pierwszym (powiatowym) etapie plebiscytu Mistrzowie Handlu 2024. Zgłoszeni do konkursu przez naszych Czytelników, a swoich klientów kandydaci walczą o atrakcyjne nagrody. Sprawdź, jak sobie radzą Twoi faworyci, oddaj głos i pomóż im w drodze do zwycięstwa w naszej akcji!

Trwa kolejna edycja plebiscytu Mistrzowie Handlu. Nagrodzimy najsympatyczniejszych sprzedawców i florystów oraz najlepsze sklepy w naszym województwie. Po raz pierwszy zostaną nagrodzeni także przedstawiciele wyjątkowego sektora handlu, czyli handlu nieruchomościami. Wojewódzki ranking liderów zdecyduje o tym, którzy sprzedawcy i floryści awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu Mistrzowie Handlu, w którym główną nagrodą jest samochód - Peugeot 208.

Także w kategoriach Sklep Roku, Butik Roku i Kwiaciarnia Roku, w których głosowanie prowadzone jest osobno w miastach i powiatach lub regionach, zostanie przyznana główna nagroda dla placówki handlowej, która zdobędzie najwięcej głosów w skali województwa.

Zakończyło się głosowanie w pierwszym (powiatowym) etapie plebiscytu Mistrzowie Handlu 2024. Oto najpopularniejsi sprzedawcy i floryści w Radomsku i powiecie radomszczańskim:

Nagrody dla sprzedawców

Sprzedawcy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sprzedawcy Roku 2024 w mieście lub powiecie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety oraz w galerii laureatów w internecie
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji placówki handlowej w mediach społecznościowych

Pięciu sprzedawców, którzy zajmą miejsca od 1 do 5 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów, otrzyma główne nagrody:

 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym nagrodą jest samochód - Peugeot 208
 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

Awans do ogólnopolskiego finału, w którym nagrodą jest samochód, zdobędą także sprzedawcy, którzy zajmą miejsca od 6 do 10 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów.

Sprzedawca, który zdobędzie najwięcej głosów w naszym województwie, otrzyma główny tytuł Sprzedawca Roku, prezentację w specjalnym dodatku do gazety, dwuosobowe zaproszenie na wielką, ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Handlu oraz statuetkę i dyplom wręczane podczas gali.

Nagrody dla florystów

Floryści, którzy w każdym mieście lub regionie naszego województwa zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:

 • tytuł Florysty Roku w mieście lub regionie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety oraz w galerii laureatów w internecie
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji placówki handlowej w mediach społecznościowych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym nagrodą jest samochód Peugeot 208
 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

Florysta, który zdobędzie najwięcej głosów w województwie, otrzyma główny tytuł Florysta Roku, prezentację w specjalnym dodatku do gazety, dwuosobowe zaproszenie na wielką, ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Handlu oraz statuetkę i dyplom wręczane podczas gali.

Ogólnopolski finał głosowania na sprzedawców i florystów

W ogólnopolskim finale weźmie udział dziesięciu sprzedawców z każdego województwa oraz laureaci tytułu Florysta Roku z regionów. Wszyscy kandydaci z równymi szansami rozpoczną nową walkę o głosy. Główną nagrodą będzie samochód Peugeot 208.

Czytaj więcej: Mistrzowie Handlu 2024 w Łódzkiem

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na radomsko.naszemiasto.pl Nasze Miasto