Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Młoda Liga zagościła w Radomsku. SMS Spała - Czarni Radom 3:0

pj
Młoda Liga zagościła w Radomsku. SMS Spała - Czarni Radom 3:0 fot. Przemysław Jafra
Młoda Liga zagościła w Radomsku. SMS Spała łatwo ograł Czarnych Radom.

Nie było niespodzianki w Radomsku. W 10. kolejce siatkarskiej Młodej Ligi SMS PZPS Spała w trzech setach do 23, 16 i 23 pokonał Czarnych Radom. - Pierwszy raz graliśmy w hali w Radomsku i trudno było się nam przyzwyczaić - mówił Aleksander Śliwka kapitan

SMS-u - Jesteśmy liderem i każdy zespół się na nas podwójnie motywuje. W Czarnych zagrało trzech zawodników z Plus Ligi.

Pierwszy set był wyrównany. Dopiero w końcówce grę wzięło doświadczenie graczy ze Spały. W drugiej partii na początku kilkupunktową przewagę osiągnęli siatkarze z Radomia. SMS szybko wyrównał a potem odjechał swoim rywalom wygrywając seta do 16. W ostatnim secie SMS cały czas kontrolował przebieg wydarzeń wygrywając do 23.

- Cieszę się, że prowadzimy w Młodej Lidze, ale może ono być złudne bo jeden, dwa mecze mogą wszystko odwrócić - mówi Jacek Nawrocki trener SMS-u. - Każdy mecz pokazuje, że wszystkie zespoły na mecze z moim zespołem oddają graczy z Plus Ligi.