nm
Choć Łukasz Pełka jest już uczniem IV klasy technikum pojazdów samochodowych...

Choć Łukasz Pełka jest już uczniem IV klasy technikum pojazdów samochodowych to nam udało się dopiero teraz poznać jego pasję i zamiłowanie.

Ten skromny uczeń już od dwóch lat trenuje boks w klubie RSB NOKAUT- RADOMSKO pod czujnym okiem Roberta Sztandreciaka. Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, co bez wątpienia jest dużym wysiłkiem mając na uwadze obowiązki szkolne. Okazuje się jednak , że starania i praca zostały docenione, bowiem Łukasz może pochwalić się dużymi sukcesami w dziedzinie boksu.

23 listopada nasz zawodnik zajął I miejsce w Międzywojewódzkim Turnieju Bokserskim FIGHT CLUB Łódź o „Złote Rękawice” FIGHT CLUB. Sukcesem jest bez wątpienia II miejsce w XXXIV Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o „Złotą Rękawicę Wisły”, który odbył się 28 -30 listopada.

Na kolejny medale nie trzeba było długo czekać, bowiem 13 grudnia Łukasz zajął I miejsce w Międzywojewódzkim Turnieju o Puchar UKS WŁÓKIENNIK ŁÓDŹ.

Wszystkich dokonań w tej dziedzinie sportu serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w zbliżających się marcowych Mistrzostwach Polski w boksie.