Młodzi zapaśnicy ZKS Radomsko trzeci na Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych [ZDJĘCIA]

W sobotę, 10 października, odbyły się w Gomulinie Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w mini zapasach w stylu klasycznym.

W sobotę, 10 października, odbyły się w Gomulinie Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w mini zapasach w stylu klasycznym. W turnieju tym wzięli udział najmłodsi zawodnicy ZKS Radomsko startujący w rocznikach 2008-2010.

Stoczone walki i zdobyte przez nich punkty zapewniły Szkole Podstawowej nr 9 w Radomsku, której barwy klubowe reprezentowali zawodnicy, fenomenalne III miejsce w Polsce. Na sukces drużyny złożyły się wysokie wyniki: