Młodzicy Zapaśniczego Klubu Sportowego Radomsko z medalami Mistrzostw Polski LZS. ZDJĘCIA

Zapaśnicy ZKS Radomsko walczyli w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS
Zapaśnicy ZKS Radomsko walczyli w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS Arch. ZKS Radomsko
Medale Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS wywalczyli młodzicy Zapaśniczego Klubu Sportowego Radomsko

Medale zapaśników ZKS Radomsko

Młodzicy Zapaśniczego Klubu Sportowego Radomsko walczyli w sobotę, 17 czerwca, w Piotrkowie Trybunalskim w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS.

Turniej jak co roku przyciąga młodych adeptów sportów walki z całej Polski. W tym roku zgłosiło się do walk 97 zawodników z 17 klubów zrzeszonych w ramach Ludowych Zespołów Sportowych.
Zapaśniczy Klub Sportowy Radomsko reprezentowało ośmiu zapaśników.

- Najlepszy z naszych zawodników doszedł do finału i wywalczył srebro, a aż 3 wywalczyło brązowe medale w dwóch wagach. Drużyna ZKS Radomsko zajęła zaś 6 miejsce drużynowo. Dlatego też turniej wypadł wyjątkowo udanie – podkreślają trenerzy Zapaśniczego Klubu Sportowego Radomsko.