Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Nagrody dla sztangistów LKS

Przemysław Jafra
Pięcioro sztangistów klubu LKS Dobryszyce zostało nagrodzonych przez Zarząd powiatu radomszczańskiego za sportowe wyniki osiągnięte w 2011 roku.

Z rąk wicestarosty powiatu radomszczańskiego Andrzeja Pluteckiego nagrody rzeczowe odebrali Katarzyna Grabarczyk, Dorota Kubica, Łukasz Krawczyk, Mateusz Figlus i Łukasz Wawrzeczko.

Ciężarowcy z Dobryszyc mają za sobą bardzo udany rok. Trójka z nagrodzonych (Grabarczyk, Krawczyk i Figlus) to mistrzowie Polski juniorów do lat 20. Ponadto Katarzyna Grabarczyk i Łukasz Krawczyk startowali podczas mistrzostw świata, które odbyły się w Malezji, gdzie zajęli odpowiednio siódme i ósme miejsce.

Dorota Kubica rok 2011 zakończyła z dwoma medalami. Wywalczyła srebrny medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz brązowy w Mistrzostwach Polski do lat 17. Łukasz Wawrzeczko z kolei to czwarty zawodnik mistrzostw Polski do lat 20.

Zarząd powiatu nagrodził także Sebastiana Ołubka trenera sztangistów z Dobryszyc.