Natalia Dudek z KSW BUSHI Radomsko brązową medalistką Mistrzostw Świata!

Brązową medalistką Mistrzostw Świata w karate kyokushin została Natalia Dudek z KSW BUSHI Radomsko Arch. KSW BUSHI

Brązowy medal Mistrzostw Świata Natalii Dudek z KSW BUSHI

W dniach 17-18 listopada w Niderlandzkiej miejscowości Arnhem odbyły się wagowe Mistrzostwa Świata Kyokushin World Federation (KWF). Świetnie zaprezentowała się w nich utalentowana zawodniczka z Radomska.

W turnieju wystartowała reprezentantka KSW BUSHI Natalia Dudek, która rywalizując z najlepszymi zawodniczkami z różnych kontynentów, wywalczyła tytuł brązowej medalistki Mistrzostw Świata w kategorii dziewcząt 16/18 lat do 60 kg.

Natalia w półfinale, po dogrywce, nieznacznie uległa Węgierce, która ostatecznie została mistrzynią świata w tej kategorii.