Natalia Dudek z KSW Bushi Radomsko wicemistrzynią Polski PZK

Jacek Drożdż
Arch. Bushi Radomsko
Wicemistrzynią Polski Polskiego Związku Karate została Natalia Dudek z KSW Bushi Radomsko

257 zawodników i zawodniczek z 82 klubów z całej Polski stawiło się w sobotę, 16 października, w Zamościu na Mistrzostwach Polski Open i Kata oraz Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin Juniorów Młodszych. Zawody rozegrane zostały pod patronatem Polskiego Związku Karate.

Natalia Dudek trenująca w sekcji Klubu Sportów Walki BUSHI w Radomsku, pokonując w świetnym stylu rywalki bez straty punktów zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski PZK w konkurencji KUMITE.

- W kategorii wagowej Natalii rywalizowało 21 utytułowanych zawodniczek z całej Polski, a do zwycięstwa w walce finałowej zabrakło niewiele - mówi Shihan Paweł Juszczyk.

W tym samym czasie najmłodsi zawodnicy KSW Bushi Radomsko: Iga i Kuba Pawlik oraz Nikodem Pawlik walczyli w Częstochowie w IX Ogólnopolskim Turnieju Karate UECHI-RYU zdobywając: