Oni urodzili się lub wychowali w Radomsku i powiecie radomszczańskim. Znane osoby związane z naszym miastem ZDJĘCIA

red.
Dorota Czaja pochodzi z Przedborza, ukończyła Warszawską Szkołę Baletową, a następnie Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina. Była tancerką w programach telewizyjnych, brała udział w wielu międzynarodowych pokazach mody. Zdobyła wiele tytułów Miss piękności. Szerokiej widowni dała się poznać w serialu „Tancerze”
Dorota Czaja pochodzi z Przedborza, ukończyła Warszawską Szkołę Baletową, a następnie Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina. Była tancerką w programach telewizyjnych, brała udział w wielu międzynarodowych pokazach mody. Zdobyła wiele tytułów Miss piękności. Szerokiej widowni dała się poznać w serialu „Tancerze” fot. Archiwum prywatne
Udostępnij:
O nich było, jest, a może jeszcze będzie głośno... Oto pochodzące z Radomska i powiatu radomszczańskiego osoby, które robią karierę w showbiznesie, wyróżniają się w świecie muzyki, kultury czy sportu. Na koniec prezentujemy także wybitnych radomszczan z dziedziny filmu, literatury i nauki, którzy zostawili po sobie wspaniałą spuściznę. Wiedzieliście, że oni są z ziemi radomszczańskiej?

J&J: Dostałam skrzydeł, te skrzydła mnie niosą

Wideo

Dodaj ogłoszenie