Pilica wygrywa na koniec

Przemysław Jafra
Radosny futbol zaprezentowały w ostatnim meczu IV ligi zespoły Włókniarza Pabianice i Pilicy Przedbórz. Spotkanie zakończyło się wygraną podopiecznych trenera Rafała Rabendy 5:4.

Pierwsza połowa to typowa wymiana ciosów. Po golach Przemysława Korytkowskiego przedborzanie dwukrotnie prowadzili. A walczący o utrzymanie Włókniarz, za sprawą Amadou Morou i Rafała Sulimy, doprowadzał do remisu. Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił.

- Całe spotkanie przeważaliśmy, co potrafiliśmy udokumentować bramkami - mówi Rafał Rabenda, trener Pilicy. - Niestety, zdarzały nam się chwilę dekoncentracji, co kończyło się utratą bramek.

W drugiej połowie bramki dla Pilicy strzelili: Maciej Strojkowski, P. Korytkowski i Konrad Krawczyk. - To był gol, który byłby ozdobą stadionów na całym świecie. Konrad chciał podawać, a wyszedł mu kapitalny strzał - mówi trener Rabenda.

Pilica kończy rozgrywki IV ligi na szóstym miejscu.