Piłkarze RAP Radomsko wysoko w turniejach piłkarskich [ZDJĘCIA]

jd
RAP Radomsko rocznik 2009
RAP Radomsko rocznik 2009 Archiwum RAP Radomsko
Piłkarze RAP Radomsko grali w weekend udział w turniejach dla dzieci

W pierwszy weekend grudnia, zespoły RAP Radomsko osiągnęły znakomite rezultaty w turniejach dziecięcych.

W sobotę, 30 listopada, zespół rocznika 2009 wygrał ogólnopolski turniej w Sieradzu. W turnieju uczestniczyło 12 zespołów. Najlepszym piłkarzem wybrano Filipa Sokołowskiego.

RAP Radomsko - AP Reissa Kalisz 1:0

RAP występował w składzie: Marcel Frymus, Karol Gawłowski, Filip Półrola, Filip Sokołowski, Filip Dróżdż, Błażej Piasecki, Jakub Dąbrowski, Maciej Witkowski, Filip Winkler.

W niedzielę, 1 grudnia, zespół rocznika 2011 wygrał ogólnopolski turniej w Konstantynowie Łódzkim.

RAP Radomsko - Włókniarz Pabianice 1:1

Zespół występował w składzie: Hubert Krupski, Kacper Figa, Mateusz Radosz, Wojtek Odrzywolski, Oliwier Barański, Janek Kowalewski, Dominik Przerada, Ernest Bugajczyk, Kacper Zbroja, Ksawery Miller, Adam Krukowicz, Tymon Łapeta. Trener Marek Woźniak.

Również w niedzielę, zespół rocznika 2008 zajął drugie miejsce w finale wojewódzkim turnieju „O Puchar Marszałka”, w którym uczestniczyło osiem najlepszych drużyn województwa, wyłonionych podczas zawodów eliminacyjnych w poszczególnych okręgach.

Przebieg gier:
RAP Radomsko - SMS Łódź 2:0 (Gliźniewicz, Struzik)
RAP Radomsko - Warta Sieradz 3:0 (Tomasz Kowalczyk, Maciej Kłodos 2)
RAP Radomsko - Pelikan Łowicz 0:0
Półfinał:
RAP Radomsko - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (Struzik, Kłodos)
Finał:
RAP Radomsko - Pelikan Łowicz 0:1

Drużynę reprezentowali: Piotr Olczyk, Wojciech Bogacz, Julian Struzik, Aleksy Łuszczyn, Maciej Kłodos, Patryk Hemerling, Filip Karski, Tomasz Kowalczyk, Oskar Gliźniewicz, Kacper Olszewski.

Z bardzo dobrej strony, pokazali się chłopcy z rocznika 2013, którzy także w niedzielę grali w turnieju Widok CUP w Skierniewicach. Turniej nie miał prowadzonej klasyfikacji. Nasz zespół zanotował cztery wygrane i dwa razy został pokonany. Wśród trzech najlepszych zawodników, wg organizatorów, znalazł się Jan Odrzywolski z RAP Radomsko.