Podsumowanie Spartakiady Samorządowej w Radomsku

nm
Podsumowanie Spartakiady Samorządowej w Radomsku fot. Archiwum starostwa

Podczas wtorkowego spotkania samorządowców powiatu radomszczańskiego wręczono puchary i nagrody najlepszym drużynom i zawodnikom, którzy brali udział w całorocznych zmaganiach sportowych.

W klasyfikacji drużynowej zwycięzcą zostało Starostwo Powiatowe (102 pkt). Na drugie miejsca - przegrywając zaledwie jednym punktem (101 pkt), znalazła się Gmina Gomunice. Trzecie przypadło Gminie Kamieńsk (91 pkt).

12. Wielgomłyny – 14 pkt

Miasto Radomsko oraz gmina Lgota Wilka w ubiegłorocznych rozgrywkach nie wystawiła drużyny.

Puchary wręczono również w klasyfikacji indywidualnej. Wśród pań zwyciężyła Małgorzata Sikorska- Kierasińska (180 pkt), na drugim uplasowała się Joanna Siejca (168 pkt) a na trzecim - Renata Jurczyk (167 pkt). Wśród panów na podium znalazł się Marian Kopcik (201 pkt), Tuz za nim Grzegorz Wierzbicki (171 pkt). Trzecie miejsce przypadło Tomaszowi Kornackiemu (162 pkt).