Polska przegrała w Radomsku z reprezentacją Grecji 1:2

pj
Marcin Budziński z Arki zszedł z boiska w 65 minucie
Marcin Budziński z Arki zszedł z boiska w 65 minucie Dariusz Śmigielski
Radomsko nie okazało się szczęśliwe dla młodzieżowej reprezentacji Polski. Po słabym meczu zwłaszcza w pierwszej połowie biało-czerwoni przegrali z rówieśnikami z Grecji 1:2.

Od początku zarysowała się przewaga Greków, którzy co chwilę stwarzali sobie groźne sytuacje. W 12. minucie Filip Kurto po raz pierwszy skapitulował po strzale Apostolosa Giannou. Dziewięć minut później Polacy przegrywali już dwiema bramkami. Na listę strzelców wpisał się Andreas Vassilogiannis.

Najlepszą okazję dla biało-czerwonych w pierwszej części gry zmarnował Maciej Jankowski, który w idealnej sytuacji trafił wprost w bramakrza. Po zmianie stron Polacy zagrali lepiej. Efektem była bramka, którą po indywidualnej akcji strzelił Miłosz Przybecki z Ruchu Radzionków.

Polska - Grecja 1:2 (0:2)
0:1 - Apostolos Giannou (12), 0:2 - Andreas Vassilogiannis (21), 1:2 Miłosz Przybecki (73).