Pracowite dni UKS Wikinga Radomsko

Zawodnicy UKS Wikinga Radomsko mają niewiele wolnego czasu. Klub szkoli młodych pływaków oraz specjalistów od dwuboju i trójboju nowoczesnego. Podajemy niektóre wyniki młodych pływaków z Radomska.

W Mistrzostwach Klas II w Łasku Marcel Nowak zajął dziewiąte miejsce na 25 m stylem dowolnym. W Konstantynowie Łódzkim w I rundzie ligi dzieci Martyna Muszyńska była siódma na 50 m stylem dowolnym, a Hubert Majdzik na tym samym dystansie zajął ósme miejsce. Martyna na 200 m stylem klasycznym wywalczyła ponadto siódmą lokatę.

Ostatnio radomszczanie rywalizowali w Mistrzostwach Klas III w Łodzi. Była to druga runda zawodów. Wiktoria Kowalczyk na 50 m stylem motylkowym zajęła drugie miejsce, a na 50 m stylem dowolnym była trzecia. W wyścigu na 50 m stylem klasycznym Angelika Posak przypłynęła na drugim miejscu.

Dzisiaj Wiking wyjeżdża do Drzonkowa na II edycję Pucharu Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Natomiast w najbliższy wtorek w Łodzi odbędzie się pływacka liga młodzików.