Przegrana RKS Radomsko z Widzewem II Łódź. Kibice zapełnili trybuny. ZDJĘCIA

Jacek Drożdż
RKS Radomsko (żółte stroje) przegrał z Widzewem II Łódź 1:3 w kolejnym meczu IV ligi Jacek Drożdż
W kolejnym meczu IV ligi RKS Radomsko przegrał z Widzewem II Łódź 1:3

Przegrana RKS Radomsko z Widzewem II Łódź

W sobotę, 26 sierpnia, w Radomsku na boisku przy ul. Brzeźnickiej RKS podejmował zespół Widzewa II Łódź. Tym razem lepsza okazała się ekipa z Łodzi.

Po trzech kolejkach IV ligi RKS Radomsko miał na koncie komplet punktów. Nic więc dziwnego, że kibice liczyli na dobre spotkanie w wykonaniu zawodników trenera Sławomira Majaka. Pierwsza połowa pokazała, że gospodarze potrafią stwarzać sytuacje strzeleckie, ale gole niestety nie padły. Do bramki RKS w 16 minucie trafił za to głową z najbliższej odległości Wojciech Preuss.

Drugą połowę lepiej rozpoczął RKS Radomsko, doprowadzając do remisu po uderzeniu Bartosza Machaja w 51 minucie. Jednak kolejne bramki strzelali już tylko piłkarze Widzewa. Najpierw wynik w 60 minucie podwyższył Kamil Andrzejkiewicz, a zwycięstwo gości w 81 minucie przypieczętował Dawid Owczarek.

Obecnie RKS Radomsko zajmuje w tabeli IV ligi czwarte miejsce. Kolejne spotkanie rozegra w sobotę, 2 września, na wyjeździe z Orkanem Buczek.