Radomsko: 12 medali zawodników Zapaśniczego Klubu Sportowego w Turnieju Kadetów i Dzieci [ZDJĘCIA]

jd
Archiwum ZKS Radomsko
12 medali zdobyli zawodnicy Zapaśniczego Klubu Sportowego Radomsko w Ogólnopolskim Turnieju Kadetów i Dzieci

W sobotę w Pabianicach odbył się VI Ogólnopolski Turniej Kadetów i Dzieci w zapasach w stylu klasycznym pod patronatem Starosty Pabianickiego. Zapaśniczy Klub Sportowy Radomsko reprezentowało 17 zawodników, a 12 zdobyło medale. W klasyfikacji ogólnej ZKS zajął 4 miejsce.

Oto medaliści:
Dzieci w kat. 26 kg 1 miejsce Fabian Drozdowski, 3 miejsce Szymon Młynarczyk i Antoni Staniszewski, kat. 30 kg 1 miejsce Antoni Koćwin, kat. 34 kg 2 miejsce Franciszek Bebłociński, 3 miejsce Marcel Chybowski, kat. 40 kg 1 miejsce Franciszek Koćwin, kat. 45 kg 3 miejsce Hubert Walaszczyk i Szymon Stanisz.

Kadeci: kat. 55 kg 2 miejsce Filip Loch, kat. 60 kg 3 miejsce Dawid Stefaniak, kat. 80 kg 3 miejsce Adrian Politański.