Radomsko: Klub Karate Randori ma wicemistrzynię Europy [ZDJĘCIA]

jd
Archiwum KK Randori Radomsko
Tytuł wicemistrzyni Europy oraz dwa trzecie miejsca wywalczyły zawodniczki Klubu Karate Randori w zawodach o Puchar Europy Karate Kyokushin

W dniach 24-25 listopada w Warszawie zawodnicy Klubu Karate Randori trenowani przez sensei Michała Błacha walczyli w Pucharze Europy Karate Kyokushin w konkurencji kata oraz kumite z możliwością stosowania wszystkich technik, również na strefę głowy przeciwnika. W zawodach wzięło udział około 450 zawodników z 19 krajów.

Po walkach stoczonych z zawodnikami z Łotwy, Słowacji, Kazachstanu, Rosji, Hiszpanii, Ukrainy, Czech oraz Polski Natalia Dudek została dwukrotną medalistką Pucharu Europy, zdobywając w konkurencji KUMITE drugie oraz w konkurencji KATA trzecie miejsce. Agata Sobieraj wywalczyła trzecie miejsce w konkurencji KUMITE. Natomiast Marta Łysik oraz Karol Kopczyński po stoczeniu zaciętych walk dotarli do 1/4 finału.