Radomsko: Klub Karate Randori z medalami

nm
Zawodnicy Klubu Karate Randori z czterema mistrzowskimi pasami oraz trzynastoma medalami.

W dniach 13 i 14 października zawodnicy KK RANDORI pod wodzą sensei Michała Błacha dzielnie walczyli na IV Międzynarodowym Turnieju Karate Shinkyokushin w Skarżysku Kamiennej oraz VII Ogólnopolskim Turnieju Uechi-Ryu Karate-Do Okinawa w Częstochowie.

W turnieju w Skarżysku-Kamiennej wzięło udział blisko 300 zawodników z Polski, Austrii, Rosji i Ukrainy. Marta Łysik, Agata Sobieraj oraz Natalia Dudek w mocno obsadzonych kategoriach stoczyły wyrównane walki z doświadczonymi i wymagającymi zawodniczkami z Rosji, Ukrainy i Polski. Tym razem Natalia oraz Marta stanęły na podium zdobywając kolejno drugie oraz trzecie miejsce.

Niedosyt z dnia poprzedniego, został zaspokojony świetnym występem na turnieju w Częstochowie, w którym udział wzięło blisko 180 zawodników.

W konkurencji KUMITE zawodnicy zdobyli aż 4 certyfikowane pasy mistrzowskie (złote medale), które trafiły do:
- Nikodema Styczyńskiego,
- Karola Kopczyńskiego,
- Natalii Dudek oraz
- Adama Nowaka.

Ponadto srebrne medale wywalczyła Agata Sobieraj oraz Fabian Janusiak.

Brązowe krążki otrzymali:
- Nataniel Dobrakowski,
- Maksymilian Kowalik,
- Dominik Jabłecki,
- Marcin Jabłecki oraz
- debiutujący Łukasz Kolasa.

Szczególną uwagę należy zwrócić na świetne walki Marty Łysik oraz Nikodema Pawlika, którzy otarli się o podium zajmując 4-5 miejsca. Dodatkowo w klasyfikacji drużynowej Klub uplasował się na 5 miejscu.