Radomsko: lider IV ligi nie zwalnia tempa. RKS wysoko wygrywa z Ceramiką Opoczno [ZDJĘCIA]

jd
Lider IV ligi, RKS Radomsko, podejmował na swoim boisku Ceramikę Opoczno. Radomszczanie wygrali 3:0

Zwycięstwem RKS Radomsko zakończył się rozegrany w sobotę, 27 kwietnia, mecz z Ceramiką Opoczno. RKS, lider IV ligi, wygrał 3:0.

W pierwszej połowie meczu kibice nie obejrzeli bramek. Pierwszą zdobył w 63 minucie Adrian Pluta, popisując się precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego.

Dwa kolejne gole zdobyli zawodnicy wprowdzeni przez trenera Andrzeja Orszulaka w drugiej połowie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Paweł Baraniak (88 minuta), a następnie, po indywidualnej akcji, gola strzelił Przemysław Szewczyk (89 min.).

Podbramkowe okazje mieli również piłkarze Ceramiki, jednak w polu karnym bezbłędny był bramkarz RKS Krzysztof Pilarz

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio