Radomsko Open by Night 2013 z MOSiR: Eko Centrum z pucharem

pj
Radomsko Open by Night 2013 z MOSiR
Radomsko Open by Night 2013 z MOSiR fot. Przemysław Jafra
Osiem zespołów wzięło w turnieju piłki nożnej rozgrywanego w ramach Radomsko Open by Night 2013.

Osiem zespołów wzięło udział w piątej edycji turnieju piłki nożnej rozgrywanego w ramach Radomsko Open by Night. Najlepsza okazała się ekipa Eko Centrum, która w finale pokonała Zorzę.

Spotkania rozgrywano systemem pucharowym (przegrywający odpadał z dalszej rywalizacji). W spotkaniach półfinałowych Zorza po rzutach karnych okazała się lepsza od Elektryka, natomiast Eko Centrum zwyciężyło 3:2 drużynę MOSiR.

W meczu o trzecie miejsce MOSiR w rzutach karnych pokonał Elektryk. Ciekawy był mecz o pierwsze miejsce. Do przerwy Eko Centrum prowadziło z Zorzą 3:0. W drugiej połowie Zorza strzeliła dwa gole i zrobiło się 3:2. Ostatnie słowo należało jednak do graczy Eko Centrum, którzy w ostatniej akcji meczu strzelili czwartego gola, ustalając końcowy wynik.