Radomsko: Piłkarskie derby na remis w lidze okręgowej młodzików D1 [ZDJĘCIA]

RAP Radomsko (zielone stroje) zremisował 2:2 z RKS Radomsko w lidze okręgowej młodzików D1 Jacek Drożdż
W lidze wojewódzkiej młodzików D1 doszło do spotkania dwóch drużyn z Radomska. Piłkarze RAP zmierzyli się z RKS

W sobotę, 19 września, rozegrane zostały piłkarskie derby Radomska. W lidze okręgowej młodzików D1 RAP Radomsko grał z RKS Radomsko. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Derby Radomska na remis w lidze okręgowej młodzików D1

Pierwsi prowadzenie objęli piłkarze RAP, po uderzeniu Filipa Sokołowskiego z rzutu wolnego. RKS wyrównał jeszcze przed przerwą, po strzale Szymona Łysika. W drugiej połowie na prowadzenie wyszedł RKS - rzut karny wykorzystał Mateusz Pilarski. RAP przed końcem spotkania wyrównał, a na listę strzelców ponownie wpisał się Filip Sokołowski.

RAP Radomsko: Marcin Gryglewski, Krzysztof Roksela, Filip Sokołowski, Maciej Witkowski, Oliwier Obłękowski, Adam Piechowicz, Adam Wawrzyński, Bartosz Przybyłowski, Karol Puczkowski, Filip Kancerek, Błażej Piasecki, Łukasz Janocha, Damian Zalas, Szymon Łoś.

RKS Radomsko: Maksymilian Chybała, Dominik Gala, Oskar Gnoiński, Maciej Kozłowski, Mateusz Musioł, Dawid Napora, Mateusz Pilarski, Radosław Sapota, Jakub Siwczyk, Antoni Sztekler, Wiktor Uniszewski, Igor Woszczyński, Szymon Łysik.