Radomsko: Samorządowcy strzelali w kolejnej rundzie Wojewódzkiej Spartakiady

nm

Ustrzelić „dziesiątkę” to nie lada sztuka. Udało się to dwa razy Józefowi Szpruchowi, który podczas Wojewódzkiej Spartakiady Samorządowej reprezentował Powiat Radomszczański.

Sekretarz gminy Kobiele Wielkie wystrzelał z broni krótkiej aż 46 punktów z 50! Doliczając punkty z KBKS-u, uplasował się w indywidualnej klasyfikacji, na pierwszym miejscu w kategorii mężczyzn osiągając 134 punkty. II miejsce zajął Mariusz Pietraszczyk z gminy Grabice (131 pkt), a trzecie – Robert Bilski z Powiatu Pajęczańskiego.

Wśród kobiet nasza zawodniczka Renata Jurczyk zajęła czwarte miejsce (109 pkt), przegrywając zaledwie 2 punktami z reprezentantką Grabicy. Mimo to, osiągnięte punkty, pozwoliły Powiatowi Radomszczańskiemu, w klasyfikacji zespołowej — stanąć na podium. W sumie drużyna wystrzelała 483 punkty. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa z Łęk Szlacheckich (467 pkt), na trzecim Powiat Pajęczański (455 pkt).